Вже місяць триває підготовка до найпозитивнішої події цього літа. Красиві дівчата будуть дарувати радість і часточку щастя тернополянам та гостям міста.
“Перед подією ми задали красуням одне просте запитання, а саме яким вони бачать світ, якби замість зброї в людей були яблука. Кожна дівчина написала своє бачення, яким ми і ділимося з Вами”, – розповідає організатор Андрій Любецький.
Марія (19 р.):
– Тоді, нарешті, запанував би мир. Люди були б добрими та привітними, менше було б сліз. Люди по-справжньому стали б щасливими.
Антоніна (25 р.):
– Люди жили б довго і щасливо)
Катя (21 р.):
– Кожен бачить світ по-своєму, в кожного свої ідеали та принципи, проте якби в світі було більше добра, а це можна було б досягнути саме таким простим чином – роздати яблука, то люди були б добрішими, щирішими і не було б того, що так часто нищить нас із середини…Адже, так просто бути щирим, але на жаль це не всім вдається. Виходячи з теперішньої ситуації в країні, помітно, що люди не вміють користуватись зброєю або навпаки, використовують її неналежним чином. Тому, якщо б люди у своїх руках мали яблука і дарували б їх як любов до ближніх, то люди були б щирішими, простішими і не боялись проявляти свої почуття та емоції.
Софія (18 р.):
– Яблуко в руках красивої молодої дівчини в мене асоціюється з чимось солодким, смачним, приємним. Я думаю, що роздавати людям просто так яблука могло б стати досить цікавим і незвичним кроком аби зробити життя людей приємнішим і “солодшим”.
Враховуючи ситуацію в країні можна сказати, що наше життя більше схоже на терпку міцну гірку каву, а якби люди замість того, щоб стріляти і тому подібне тримали в руках яблука і від щирого серця дарували їх іншим – це принесло б долю щастя в їх серця. Минулого літа в серпні до мене на вулиці підійшла дівчина і просто так з усмішкою на лиці дала мені яблуко, настрій тоді в мене був поганий, але після такої невинної та цілком щирої дії з боку тієї дівчини мені стало якось веселіше і справді приємно, що і зараз, незважаючи ні на що, люди можуть залишатись добрими і привітними та змінювати світ на краще.
Анастасія (18 р.):
– Якби замість зброї роздавали яблука люди швидше б дійшли спільної думки та миру, також всі були б ситі)
Оля (18 р.):
– І напевне не було б війни та злості…) тим більше яблуко символізує здоров’я і життєву силу, молодість, любов, шлюб і весну… Тому світ дуже б змінився.
Маша (18 р.):
– Зброєю люди з давніх-давен користувалися для захисту або нападу. Від слова “війна” відразу стає не по собі. Кривава, жорстока, неконтрольована…А чи комусь потрібна вона? В давнину вважали що яблуко – символ досконалості, краси, божественного дару. У біблійній традиції яблуко є атрибутом раю і в силу цього виступає як символ радості. Тож звідси висновок: “Коли даруєш радість навколишнім, сам натомість отримуєш добро ,любов.” Я хочу закликати себе й усіх: Даруймо радість іншим, вона ж бо повернеться до нас у стократ!
Юля (18 р.):
– На мою думку, якщо б замість зброї роздавали яблука, то б світ був менш жорстокішим, не було б сотень жертв, і люди були б здорові, адже всім відомо якщо в день з’їдати одне яблуко , яке багате на вітаміни, то це запорука міцного здоров’я!
Наталя (25 р.):
– Світ був би дружнім і соковитим)
Кароліна (18 р.):
– Якби люди з’їдали одне яблуко в день, то до кінця дня заряджались би енергією, були би набагато здоровішими, адже є така англійська приказка “З’їдай яблуко щодня і лікар вже не потрібен”!
Ярина (20 р.):
– Яблуко є символом людського серця. Якби замість зброї давали яблука, то наш світ не знав би жорстокості, матері би змогли обіймати своїх синів, дівчата притуляти до свого серця коханих і всі би були щасливими без розпачі і болі у душі!
Ірина (19 р.):
– Так люди би стали добрішими та усміхненими. Не велися би войові дії і люди б не боялися війни. Також всі б запаслися вітамінчиками)
Катя (20 р.):
– Світ був би добрішим, щирішим!
Тереза (19 р.):
– Світ був би прекрасним. Зважуючи на ситуацію в нашій країні на даний час,було би дуже актуально ,якби замість зброї роздавали яблука. Світ без зброї завжди був золотою мрією людства. Про викорінювання воєн мріяв ще старогрецький філософ Платон. Римляни, що загрузнули в жорстоких війнах, залишили після себе афоризм: «У зброї мало розуму». Кращі уми людства не могли примиритися з кровопролиттям. «Війна! Ти породження пекла!» – з гіркотою вигукував Шекспір. Світ без зброї і воєн був би набагато кращим!
громадський діяч))) мать його туда)