Не приходять квитанції з ДФС?

Чому після 27.05.2019 немає квитанцій?
Потрібно оновити версію програми до 11.001.08 версії.
Детальніше тут: http://htozna.com/news/2017/04/12/4944

Чому в мене не реєструються податкові накладні?
Якщо податкова накладна не реєструється в ДФС то приходить відповідна квитанція про те, що документ не зареєстровано (відхилено) в інших випадках документ знаходиться в стані “В обробці”.

У випадку коли на податкову накладну немає відповіді казати що документ не зареєстрований неправильно. ПН та Додатки 2 приймає сервер ДФС. Швидкість обробки документів залежить від від нагрузки серверів.

Тобто, якщо на сервер ДФС прийшло 100 документів то квитанцію про реєстрацію Ви отримаєте моментально, але якщо на сервер ДФС надійшло 100000 документів то для обробки такої кількості документів серверу потрібно більше часу.

Багато бухгалтерів залишають реєстрацію ПН до 15 числа відповідного місяця, в результаті чого сервери перевантажуються. Вплинути на швидкість обробки документів бухгалтер, програмне забезпечення, або технічна підтримка не може.

На даний момент ДФС приймає міри для збільшення швидкості обробки документів. З 23.00 до 00.00 кожного дня сервери обробляють документи квитанції по яким є затримки в обробці, тобто при збільшенні нагрузки на сервери Ви отримуєте квитанції на наступний день. Якщо і на наступний день Ви не отримали квитанцій то такі документи потрібно відправити до ДФС повторно до тих пір, поки не прийде квитанція. Відповідальність щодо прострочених документів лежить на бухгалтері.

Чому немає відповіді по інформаційним запитам і декларації по ПДВ?
Всі інформаційні запити, декларації та інші звітні документи обробляються на тих самих серверах що і податкові накладні та Додатки 2, а тому принцип отримання повідомлень там такий самий.

Що робити якщо квитанції нема, а строк ПН або Додатку 2, або звіту “горить” і чекати наступного дня не виходить?
Потрібно відправляти документ (той що вже був відправлений до того) 1 раз в годину повторно доки не прийде квитація. Також можна звернутися до органу ДФС на центральний сервер за номером 0 800 501 007 (безкоштовний з стаціонарних телефонів). Додзвонитись туди важко, але реально. Або ж створити звичайний запит про реєстрацію ПН в ЄРПН і отримати відповідь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


CAPTCHA Image
Reload Image