Про рестраційний ліміт

Для контролю ліміту платниками ПДВ користуйтесь розділом Реєстраційний ліміт. Він відкривається з головного меню або за допомогою пункту меню Сервіс > Реєстраційний ліміт.

Для створення запиту потрібно перейти в розділ Довідки, потім перейти в розділ “Інформаційна довідка”. Після того натиснути Файл, потім натиснути кнопку “Створити звіт”, або “Створити довідку” і вибрати:
J1301204 Запит щодо отримання відомостей про стан рахунку – для фірм
F1301204 Запит щодо отримання відомостей про стан рахунку – для ФОП

Запит буде виглядати так:

zapyt

Модуль побудований у вигляді двох розділів:
Розділ
1. Розрахунок в MEDOC IS – ліміт розраховується за зареєстрованими Податковими накладними та Додатками 2, наявними в програмі;
limit

За наявності в програмі зареєстрованих Податкових накладних, Додатків 2 та Витягів з системи електронного адміністрування ПДВ реєстраційний ліміт відображається в Реєстрі первинних документів. При натисканні на ці посилання відкривається вікно модуля Реєстраційний ліміт.

limit2

Ліміти не відображаються, якщо в програмі відсутні зареєстровані Податкові накладні та Додатки 2 з датою виписки >=01.02.2015, та Витяги з системи електронного адміністрування ПДВ (форми FJ1201204).

Якщо в програмі є зареєстровані Податкові накладні та Додатки 2, але немає Витягу з системи електронного адміністрування ПДВ (форми F1301204 для фоп, або J1301204 для фірм), то замість ліміту за даними ДФС буде відображено повідомлення “Запит не відсилався”.

Оновлення відображення суми, розрахованої в програмі, виконується автоматично при реєстрації виданих документів, при отриманні вхідних документів від контрагентів, після імпорту документів з ЄРПН, після імпорту документів із квитанціями (XML, DBF).

Оновлення відображення суми за даними ДФС виконується автоматично при отриманні нового Витягу з системи електронного адміністрування ПДВ.

Розділ 2. За даними ДФС – ліміт з останнього Витягу з системи електронного адміністрування ПДВ.

Ліміт за даними ДФС отримується з останнього Витягу з системи електронного адміністрування ПДВ. На вкладці відображаються такі поля:

Станом на – дата отримання останнього Витягу з системи електронного адміністрування ПДВ;
Сума рахунку становить – сума з останнього Витягу з системи електронного адміністрування ПДВ;
Інформація згідно документу – посилання на останній Витяг з системи електронного адміністрування ПДВ. При натисканні на посилання відкривається цей Витяг.

limitdfs

Запит щодо отримання відомостей про стан рахунку для отримання Витягу може відправлятись необмежену кількість разів на день.

Як розраховується ліміт?

В розрахунку ліміту приймають участь показники, наведені в таблиці. Автоматично розраховуються показники:
НаклОтр Загальна сума податку за отриманими платником податковими накладними, зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних;
НаклВид Загальна сума податку за виданими платником податковими накладними, зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних та розрахунками коригування до таких податкових накладних, зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Ці показники розраховуються за наявними податковими накладними (із датою виписки >=01.02.2015) та Додатками 2 (з 01.02.2015 на податкові накладні із датою виписки >=01.02.2015), зареєстрованими в програмі. Інші показники вводяться вручну.

НаклОтр Загальна сума податку за отриманими платником податковими накладними, зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних

розраховується автоматично за даними Реєстру первинних документів

Митн Загальна сума податку, сплаченого платником при ввезенні товарів на митну територію України

вводиться вручну

ПопРах Загальна сума поповнення рахунку в системі електронного адміністрування податку з поточного рахунку платника

вводиться вручну

НаклВид Загальна сума податку за виданими платником податковими накладними, зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних та розрахунками коригування до таких податкових накладних, зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних

розраховується автоматично за даними Реєстру первинних документів

Відшкод Загальна сума податку, заявлена платником до бюджетного відшкодування з урахуванням сум коригувань, проведених за результатами перевірок

вводиться вручну

Перевищ Загальна сума перевищення податкових зобов’язань, зазначених платником у поданих податкових деклараціях з урахуванням поданих уточнюючих розрахунків до них, над сумою податку, що міститься в складених таким платником податкових накладних та розрахунках коригування до таких податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних

вводиться вручну

збільшення, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в ЄРПН

вводиться вручну

середньомісячного розміру сум податку, задекларованих платником до сплати до бюджету та погашених за останні 12 звітних (податкових) місяців / 4 квартали

вводиться вручну

помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань з податку на додану вартість станом на 1 липня 2015 року

вводиться вручну

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


CAPTCHA Image
Reload Image