Особливості щодо зняття з обліку касових апаратів

Кассовый аппарат SILEX 6004.06Знаючи, що з липня для “єдинників” третьої групи потрібні касові апарати, я уже зареєстрував два, оскільки є дві точки продажу. Однак, з грудня планую магазини здати в оренду, а касові апарати продати орендарям. Яка процедура зняття апаратів з обліку в податковій?
Насамперед, потрібно скласти заяву про скасування реєстрації таких реєстраторів розрахункових операцій, яку суб’єкт господарювання подає до податкової інспекції за місцем реєстрації РРО.
Перед скасуванням реєстрації РРО Вам необхідно буде їх розпломбувати в Центрі сервісного обслуговування (ЦСО), з яким укладено договір про їх технічне обслуговування та ремонт, та отримати від Центру відповідну довідку. Дальше, така Довідка разом із заявою про скасування надається до ДПІ, а також повертається раніше видане інспекцією реєстраційне посвідчення. Слідує зазначити, що у заяві про скасування реєстрації зазначається спосіб отримання довідки про скасування за формою N 6-РРО: поштою або безпосередньо в податковому органі.
Посадова особа ДПІ, протягом п’яти календарних днів з дня отримання вказаних документів від платника, проводить скасування реєстрації РРО шляхом внесення реєстраційного запису до інформаційної системи ДФС та надає суб’єкту господарювання довідку, що засвідчує скасування реєстрації.
Для отримання детальнішої інформації щодо зняття з обліку касових апаратів звертайтесь у Центрі обслуговування платників за адресою Білецька 1, вікно № 18, тел.43-46-10.

Відділ комунікацій Тернопільської об’єднаної ДПІ
ГУ ДФС у Тернопільській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


CAPTCHA Image
Reload Image