Технічна підтримка по звітності

Для того, щоб уникнути непорозумінь просимо ознайомитись з даною інформацією.

Не говоріть два слова – “раніше” та “завжди”

Величезно прохання: не говоріть 2 слова коли телефонуєте проконсультуватись – це “раніше” і “завжди”. Раніше крім декларації по ПДВ нічого не подавали, а ще раніше бухгалтерію вели в бухгалтерських книгах, а завжди в обов’язки бухгалтера входили лише правильно нарахувати заробітну плату і податки. Сьогодні міняється все і кожного дня приходять зміни з якими доводиться працювати і кожного дня дізнаватись щось нове.

З 9.00 до 18.00 (в звітній період до 20.00) працює номер мобільного телефону:

Також є стаціонарний:

Телефонувати раніше 09.00 нема змісту, адже телефонні номери виключені фізично і включаються рівно в 09.00. Зумер “занято” не завжди працює, тому якщо не додзвонились прохання передзвонити ще раз через 5-10 хв. Ми рекомендуємо записати собі ці номери для можливості оперативно зв’язатись. Прохання перетелефонувати через 10 хв. якщо номер занято, або не відповідає.

“В мене вже місяць не працює” – каже бухгалтер

Просимо телефонувати одразу по виникненню проблеми, а не чекати коли проблема вирішиться сама. Дуже часто бухгалтери телефонують через тиждень, або місяць, а часу виправити дуже мало. Доступу до Ваших звітів, файлів, даних про працездатність програми ми не маємо.

Ми тут самі щось налаштували

Ми не відповідаємо за дії будь-яких майстрів та спеціалістів, після яких у Вас щось не працює. Платний виїзд по таким ремонтам відбувається по двійному тарифу.

Важливо те, що лінії консультацій мають консультаційний характер. Ми не гарантуємо що вже і одразу зможемо вирішити будь-яку проблему, або мати відповідь на будь-яке питання. Для того ми рекомендуємо написати нам листа на електронну пошту і ми дамо відповідь як тільки будемо що робити і це буде в нашій компетенції. Увага, питання технічного характеру висилати тільки на цю електронну пошту, бо якщо відправите питання на іншу скриньку відповідь не прийде.


Ми відправимо відповідь як тільки будемо її мати. Ми відправляємо запити в різні державні органи після чого пересилаємо результат запитів клієнту. Часто питають а коли ж ми будемо мати відповідь на те чи інше питання. Втім, це питання так само цікавить і нас.

Не всі питання можна вирішити по телефону

Питання технічного характеру, налаштування програм, переналаштування, оптимізації та інших технічних питань відбуваються за викликом майстра по телефону:

Важливо, що ми виконуємо роботи з дотриманням правил безпеки в присутності замовника.

Коли приїде спеціаліст? Скажіть годину

Якщо у Вас сталась неполадка ми не можемо визначити час її усунення. Може бути, що проблема вирішиться за 15 хв., а може і декілька годин. Відповідно передбачити на яку приїде спеціаліст неможливо!

Конфліктні ситуації

Зрозумійте, що сенсу з нами сваритись щодо питань оподаткування, змін в законодавстві, бланках, позбавлено будь-якого сенсу. Дуже часто бухгалтери вважають, що програмісти це саме ті, кому можна висловити все невдоволення змінами, але ми можемо допомогти в програмі і не більше. Ми намагаємося в першу чергу допомогти. Тому на запитання “а за що ми платимо?” згідно договору постачання програмного забезпечення є конкретна відповідь – за програму, яка встановлена в бухгалтера на ПК. Аналогічно як в будь-якому салоні Ви купуєте автомобіль, а от виконувати складні віражі це вже треба з інструктором.

Сподіваємось, ця стаття допоможе Вам оперативно і швидко вирішувати питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


CAPTCHA Image
Reload Image