Технічна підтримка по звітності

Для того, щоб уникнути непорозумінь просимо ознайомитись з даною інформацією.

Не говоріть два слова – “раніше” та “завжди”

Величезно прохання: не говоріть 2 слова коли телефонуєте проконсультуватись – це “раніше” і “завжди”. Раніше крім декларації по ПДВ нічого не подавали, а ще раніше бухгалтерію вели в бухгалтерських книгах, а завжди в обов’язки бухгалтера входили лише правильно нарахувати заробітну плату і податки. Сьогодні міняється все і кожного дня приходять зміни з якими доводиться працювати і кожного дня дізнаватись щось нове.

З 9.00 до 18.00 (в звітній період до 20.00) працює номер мобільного телефону:

Також є стаціонарний:

Телефонувати раніше 09.00 нема змісту, адже телефонні номери виключені фізично і включаються рівно в 09.00. Зумер “занято” не завжди працює, тому якщо не додзвонились прохання передзвонити ще раз через 5-10 хв. Ми рекомендуємо записати собі ці номери для можливості оперативно зв’язатись. Прохання перетелефонувати через 10 хв. якщо номер занято, або не відповідає. Якщо проблема масова то всі дзвонять одночасно, а ми стараємося відповісти на всі Ваші запитання якомога швидше.

“В мене вже місяць не працює” – каже бухгалтер

Просимо телефонувати одразу по виникненню проблеми, а не чекати коли проблема вирішиться сама. Дуже часто бухгалтери телефонують через тиждень, або місяць, а часу виправити дуже мало. Доступу до Ваших звітів, файлів, даних про працездатність програми ми не маємо.

Ми тут самі щось налаштували

Ми не відповідаємо за дії будь-яких майстрів та спеціалістів, після яких у Вас щось не працює. Платний виїзд по таким ремонтам відбувається по двійному тарифу.

Важливо те, що лінії консультацій мають консультаційний характер. Ми не гарантуємо що одразу зможемо вирішити будь-яку проблему, або мати відповідь на будь-яке питання. Для того ми рекомендуємо написати нам листа на електронну пошту і ми дамо відповідь як тільки будемо що робити і це буде в нашій компетенції. Ми відправимо відповідь як тільки будемо її мати. Ми відправляємо запити в різні державні органи після чого пересилаємо результат запитів клієнту. Часто питають а коли ж ми будемо мати відповідь на те чи інше питання. Втім, це питання так само цікавить і нас.

Не всі питання можна вирішити по телефону

Питання технічного характеру, налаштування програм, переналаштування, оптимізації та інших технічних питань відбуваються за викликом майстра по телефону:

Важливо, що ми виконуємо роботи з дотриманням правил безпеки в присутності замовника.

Коли приїде спеціаліст? Скажіть годину

Якщо у Вас сталась неполадка ми не можемо визначити час її усунення. Може бути, що проблема вирішиться за 15 хв., а може і декілька годин. Відповідно передбачити на яку приїде спеціаліст неможливо!

Конфліктні ситуації

Зрозумійте, що сенсу з нами сваритись щодо питань оподаткування, змін в законодавстві, бланках, позбавлено будь-якого сенсу. Дуже часто бухгалтери вважають, що програмісти це саме ті, кому можна висловити все невдоволення змінами, але ми можемо допомогти в програмі і не більше. Ми намагаємося в першу чергу допомогти. Тому на запитання “а за що ми платимо?” згідно договору постачання програмного забезпечення є конкретна відповідь – за програму, яка встановлена в бухгалтера на ПК. Аналогічно як в будь-якому салоні Ви купуєте автомобіль, а от виконувати складні віражі це вже треба з інструктором.

Сподіваємось, ця стаття допоможе Вам оперативно і швидко вирішувати питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


CAPTCHA Image
Reload Image