Технічна підтримка по звітності

Номери телефонів та умови обслуговування описані нижче.

Кожного дня все міняється, тому слів “раніше” і “завжди” в бухобліку не існує.
Нам можна дзвонити для того, щоб отримати допомогу, а не сваритись.

З понеділка до п’ятниці з 9.00 до 20.00 працюють такі номери телефонів:

Для абонентів Київстар:
Для абонентів Водафон:

Дуже треба подзвонити, але сьогодні вихідний

У вихідні номери телефонів не працюють. Можна написати повідомлення на Viber (в будь-який час).

Хочу подзвонити раніше 9.00

До 9.00 телефони виключені. Ми рекомендуємо записати собі ці номери для можливості оперативно зв’язатись. Якщо проблема масова то всі дзвонять одночасно, і ми стараємося відповісти на всі Ваші запитання якомога швидше. Переважно після 17.00 ніхто не дзвонить, а телефони працюють до 20.00.

Неможливо додзвонитись

Перевірте правильність набору номеру. Також не потрібно дзвонити кожні 10 секунд. Якщо лінія занята передзвоніть через 10 хвилин.

“В мене вже місяць не працює” – каже бухгалтер

Просимо телефонувати одразу по виникненню проблеми, а не чекати коли проблема вирішиться сама. Дуже часто бухгалтери телефонують через тиждень, або місяць, а часу виправити дуже мало. Доступу до Ваших звітів, файлів, даних про працездатність програми ми не маємо.

Ми тут самі щось налаштували

Ми не відповідаємо за дії будь-яких майстрів та спеціалістів, після яких у Вас щось не працює. Платний виїзд по таким ремонтам відбувається по двійному тарифу.

Лінії консультацій мають консультаційний характер. Ми не гарантуємо що одразу зможемо вирішити будь-яку проблему, або мати відповідь на будь-яке питання, але намагаємось поскорше вирішити проблеми клієнтів.

Не всі питання можна вирішити по телефону

Питання технічного характеру, налаштування програм, переналаштування, оптимізації та інших технічних питань відбуваються за викликом майстра по телефону.

Важливо, що ми виконуємо роботи з дотриманням правил безпеки в присутності замовника.

Конфліктні ситуації

Сенс з нами сваритись щодо питань оподаткування, змін в законодавстві, бланках дорівнює 0. Дуже часто бухгалтери вважають, що програмісти це саме ті, кому можна висловити все невдоволення змінами, але ми намагаємося в першу чергу допомогти. Тому на запитання “а за що ми платимо?” згідно договору постачання програмного забезпечення є конкретна відповідь – за програму, яка встановлена в бухгалтера на ПК.

Коли приїде спеціаліст? Скажіть годину

Якщо у Вас сталась неполадка ми не можемо визначити час її усунення. Може бути, що проблема вирішиться за 15 хв., а може і декілька годин. Відповідно передбачити на яку приїде спеціаліст неможливо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


CAPTCHA Image
Reload Image